Gameplay Far Cry 6 zostanie zaprezentowany za dwa dni, 28 maja

Firma Ubisoft przerywa milczenie w sprawie Far Cry 6. Francuska korporacja opublikowała krótką zajawkę na swoim kanale YouTube, na której informuje graczy o wydarzeniu na żywo 28 maja tego roku. W jego trakcie mamy poznać pierwszy gameplay z nadchodzącego prawdopodobnie w tym roku FPS-a.

@ 26.05.2021, 19:43
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Gameplay Far Cry 6 zostanie zaprezentowany za dwa dni, 28 maja

Ubisoft opublikował na swoim kanale YouTube krótką zajawkę wideo Far Cry 6, na której możemy zobaczyć datę 28 maja - wtedy ma pojawić się pierwszy gameplay z nadchodzącego FPS-a od francuskiej korporacji. Konkretny materiał ma zostać zaprezentowany w trakcie transmisji na żywo.

Kilka dni temu pojawiła się plotka, która wprost twierdziła, że embargo na nowe materiały z nadchodzącego prawdopodobnie w tym roku Far Cry 6 minie 28 maja. I to się potwierdziło - Ubisoft opublikował dzisiaj teaser tego wydarzenia. Rozpocznie się ono w ten piątek o godzinie 18:30 naszego czasu. W jego trakcie mamy poznać wygląd i materiały z rozgrywki FC6, jak mówi sam zwiastun.

Far Cry 6 osadza akcję w fikcyjnej lokacji wzorowanej na Kubie, a w roli bohatera osadza przywódcę ruchu oporu imieniem Dani Rojas. Jest tubylcem na wyspie Yarna, którego ludność powstała przeciwko rządzącemu od lat twardą ręką dyktatorowi, Antonowi Castillowi - we władcę wcielił się aktor Giancarlo Esposito znany z serialu Breaking Bad. Gra ma trafić na komputery osobiste oraz konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.


Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?