Call of Duty 2021 powstaje pod przewodnictwem studia Sledgehammer Games

Tegoroczna odsłona Call of Duty nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana, a w związku z tym nie sposób powiedzieć czego możemy się spodziewać. Ujawniono natomiast, że podczas jej opracowywania prym wiedzie studio Sledgehammer. To ono pełni rolę głównodowodzących.

@ 05.05.2021, 21:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty 2021 powstaje pod przewodnictwem studia Sledgehammer Games

Kolejne odsłony cyklu Call of Duty powstają w cyklu trzyletnim. Chodzi o to, że pracują przy nich trzy ekipy, a każda ma trzy lata na to, by opracować, a potem dopieścić swoje dzieło. Tegoroczna część, jak się właśnie dowiedzieliśmy, jest w rękach Sledgehammer Games. Zadebiutuje ona - co nie jest oczywiście zaskoczeniem - pod koniec bieżącego roku, najpewniej na przełomie października i listopada.

Activision, wydawca serii Call of Duty, potwierdził że tegoroczne Call of Duty opracowywane jest przez Sledgehammer. To od tej ekipy dostaliśmy Call of Duty: WW2, a z ostatnich doniesień wynika, że także i tym razem będziemy mieli do czynienia z realiami drugiej wojny światowej. Wydawca nie potwierdził jednak tych rewelacji, co oznacza, że na razie musimy wyczekiwać konkretniejszych informacji.

Firma natomiast przyznała, że nadchodzące Call of Duty będzie projektem będącym doświadczeniem "następnej generacji". Ma ono zaoferować niesamowitą oprawę wizualną we wszystkich trzech trybach zabawy: kampanii, multiplayerze oraz co-opie. Wpisze się ono też w dotychczasowy ekosystem serii Call of Duty, co najprawdopodobniej oznacza integrację z Warzone. Więcej detali, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X