Call of Duty: WWII (PC) - okladka

Call of Duty: WWII (PC)

Premiera:
03 listopada 2017
Premiera PL:
03 listopada 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (16)Gram (2)Ukończone (13)Kupię (2)

Opis Call of Duty: WWII (PC)
Dirian @ 03:21 22.04.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 4h 57min

+ czaswięcej

Call of Duty: WWII to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek, wydawanych pod banderą firmy Activision. Za produkcję tej odsłony odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games.

Akcja Call of Duty: WWII przenosi nas na front II wojny światowej, z którą seria ostatnio "romansowała" prawie 10 lat temu, kiedy debiutowała odsłona World at War. Podobnie, jak w przypadku innych tytułów z tego cyklu, bawić możemy się zarówno samodzielnie, jak i w ramach rozbudowanego trybu rozgrywek wieloosobowych.

Call of Duty: WWII to pierwsza gra od czasów oryginalnego Call of Duty, w której deweloperzy zrezygnowali z systemu regeneracji zdrowia w kampanii dla jednego gracza. Zamiast tego grający polegać musi na apteczkach otrzymywanych od medyka z jego oddziału. Podobnie wygląda sprawa uzupełniania amunicji.

Z innych ciekawostek warto wspomnieć o tym, że członkowie naszego oddziału są w stanie wypatrywać żołnierzy wroga, a Ci pojawiają się wówczas w formie sylwetek także na naszym ekranie. Przeciwników w kampanii singlowej da się zabijać lub pojmować, a rannych sojuszników da się przeciągać w bezpieczne miejsce. Wszystkie czynności podnoszą punkty doświadczenia grającego.

Jeśli chodzi o tryb zabawy wieloosobowej, deweloperzy ze studia Sledgehammer Games opracowali na jego potrzeby całkowicie nową kwaterę społeczną, dywizje, tryb wojny oraz wiele innych nowości. Grający losowo przydzielani są do jednej z walczących stron stając albo po stronie Amerykanów, Brytyjczyków oraz Francuzów, albo w butach żołnierzy niemieckich.

Zamiast klasycznego systemu opartego na tworzeniu postaci wedle klas, Call of Duty: WWII oferuje dywizje. Gracze mogą wybrać jedną z pięciu dywizji, posiadających odmienne umiejętności. Odpadają w tym przypadku perki, grający musi bowiem awansować, aby zdobywać nowe zdolności.

Call of Duty: WWII działa na podrasowanym silniki graficznym poprzedników, oferując zaawansowaną oprawę wizualną, a przy okazji wysoką płynność.

Wymagania: Twórcy gry Call of Duty: WWII ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Zawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Call of Duty: WWII (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:22, 14.12.2017
Serio... singiel 4-5 godzin???
0 kudosGuilder   @   08:32, 14.12.2017
Cytat: shuwar
Serio... singiel 4-5 godzin???
Typowy CoD. Właśnie dlatego stoję w miejscu z serią, bo następna w moim przypadku powinna być Black Ops II, ale nie dam więcej niż dwie dychy za tak krótką grę. A tymczasem cena stoi, bo ktoś się jeszcze chyba łudzi, że ludzie wałkują tamtejszy multiplayer.
1 kudosguy_fawkes   @   08:41, 14.12.2017
Ja tam wolę intensywne 4-5 h, niż nudne jak flaki z olejem 15. Osobiście mam już nieco dosyć sandboksów na wiele godzin, gdzie tak naprawdę głównego wątku jest mało co, a reszta to wydłużające na siłę czas gry aktywności poboczne.
1 kudosshuwar   @   09:39, 14.12.2017
Nie, no spoko... singiel może mieć 5h... ale wówczas nie może kosztować >50 zł Uśmiech