Zapowiedziano pierwszy dodatek do Wasteland 3 - The Battle of Steeltown

Studio inXile Entertainment oraz firma Deep Silver zapowiedziały wydanie pierwszego fabularnego dodatku do turowego cRPG-a Wasteland 3. Rozszerzenie zatytułowane The Battle of Steeltown zadebiutuje 3 czerwca na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

@ 16.04.2021, 09:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Zapowiedziano pierwszy dodatek do Wasteland 3 - The Battle of Steeltown

Studio inXile Entertainment 9 miesięcy po premierze swojego ostatniego dzieła, Wasteland 3, zapowiada do niego pierwszy fabularny dodatek - The Battle of Steeltown! Rozszerzenie skupi się na tytułowej batalii o stalowe miasteczko, które stanowi kluczowy punkt w łańcuchu dostaw dla stanu Kolorado. Premiera DLC została zaplanowana na 3 czerwca na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wasteland 3: The Battle of Steeltown przenosi drużynę gracza prosto do tytułowego miasteczka, które padło ofiarą wewnętrznego buntu. Patriarcha zleca nam, Strażnikom Pustkowi, zajęcie się tą kwestią, ponieważ Steeltown to kluczowe dla jego działalności przedsięwzięcie - produkują tam pojazdy, broń, zbroje potrzebne do działań militarnych.

W ramach tego rozszerzenia dostaniemy nowy teren, prawdopodobnie kolejne zestawy wyposażenia, a także niewidzianych w podstawowej wersji gry przeciwników. Co ciekawe, do Steeltown będziemy mogli przenieść się w dowolnym momencie kampanii z "trójki", ponieważ wrogowie oraz środowisko mają przeskalować się do poziomu naszych Rangersów.

Zapowiedzi Wasteland 3: The Battle of Steeltown towarzyszył zwiastun z fragmentami gameplayu, który możecie obejrzeć poniżej. Zachęcamy Was też do sprawdzenia naszego darmowego poradnika Wasteland 3, a także do zapoznania się z recenzją gry oraz wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBobek2408   @   14:02, 18.04.2021
I supcio - wygląda na fajne DLC