Materiał filmowy Resident Evil: Village pokazuje rozwój postaci

W sieci pojawiło się kolejne wideo, na którym zaprezentowano Resident Evil: Village. Deweloperzy postanowili nam tym razem pokazać system rozwoju postaci, choć nie tylko.

@ 15.04.2021, 13:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Materiał filmowy Resident Evil: Village pokazuje rozwój postaci

Resident Evil: Village to tytuł, w którym istotną rolę odgrywać będzie survival. Dlatego główny bohater, Ethan Winters, regularnie wykorzystuje różne pozyskane w wirtualnym świecie przedmioty, aby zdobywać surowce do craftingu i usprawnić swoje wyposażenie. Właśnie to możemy zobaczyć na nowym zwiastunie, jaki przygotowali deweloperzy ze studia Capcom.

Bawiąc się w myśliwych, w Resident Evil: Village możemy tropić, a następnie zabijać ssaki, ryby oraz ptaki. Z każdego zwierzęcia zdobywamy następnie m.in. mięso, które da się wykorzystać do gotowania posiłków. W zależności od tego, co przyrządzimy, będziemy w stanie zdobyć np. odporność na konkretny czynnik lub odzyskać część utraconych sił witalnych. Niektóre zwierzęta będą stawiać opór, na co należy się przygotować.

Surowce, nie tylko te zdobyte własnoręcznie, ale także pozyskane od zlikwidowanych wrogów, można oczywiście sprzedawać. W ten sposób gromadzili Leje, czyli walutę przygotowaną na potrzeby Resident Evil: Village. Dzięki pieniądzom jesteśmy w stanie usprawniać swoje wyposażenie, w tym broń, i skuteczniej stawiać czoła napotkanym pokrakom. Warto ogólnie eksplorować świat, albowiem skrywa on wiele skarbów.

Premiera Resident Evil: Village zaplanowana została na dzień 7 maja bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wersji PC, koniecznie pamiętajcie o zerknięciu na wymagania sprzętowe tego wariantu. Pamiętajcie też o tym, że Village w naszym kraju zostanie wydane po angielsku. Wydawca nie przewidział nawet ojczystych napisów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?