Josef Fares, twórca It Takes Two, zapewnia: następna gra będzie jeszcze lepsza

Josef Fares stojący na czele studia Hazelight w odważnych słowach wypowiedział się na temat nowej produkcji: ma przebić wydane w tym roku It Takes Two.

@ 16.04.2021, 10:28
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Josef Fares, twórca It Takes Two, zapewnia: następna gra będzie jeszcze lepsza

Studio Hazelight pod auspicjami firmy Electronic Arts wydało ostatnio przesympatyczną, kooperacyjną przygodową grę akcji - It Takes Two. O tym, jak ciekawy i wart uwagi jest to tytuł, mogliście przekonać się z naszej recenzji. Szef studia i jej producent wykonawczy, Josef Fares, zapewnił niedawno, że nowa gra tego dewelopera ma być jeszcze lepsza!

Choć o konkretach na temat nowego projektu Hazelight i Josefa Faresa jest za wcześnie, by mówić, to gadatliwy producent już zdążył wygłosić śmiałą deklarację. W wywiadzie dla redakcji serwisu Push Sqare wypowiedział się o następnym tytule w taki sposób:

"Co do naszej następnej gry, mogę Wam powiedzieć, że będzie nawet lepsza niż It Takes Two. Będzie szalona! Co do tego jestem pewny: podoba mi się koncept, to co stanie się później, i ludzie zwariują!".

Czego by o Josefie Faresie i studiu Hazelight nie mówić, to do tej pory udowadniali, że potrafią - i lubią - tworzyć nieszablonowe i ciekawe opowieści, dodatkowo ze świetnymi mechanikami. It Takes Two pokazało, że dość banalną i familijną fabułę można przekuć w coś, co bez skrępowania spodoba się każdemu rodzajowi graczy. Z kolejnym dziełem prawdopodobnie będzie podobnie, na co chyba wszyscy liczymy!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?