Druga i trzecia część Age of Empires: Definitive Edition otrzymają nową zawartość

W trakcie Age of Empires: Fan Preview zaprezentowano informacja na temat Age of Empires II: Definitive Edition oraz Age of Empires III: Definitive Edition. "Dwójka" otrzyma latem nowy dodatek - Dawn of Dukes. "Trójka" z kolei już jutro, 13 kwietnia, nową nację - Stany Zjednoczone.

@ 12.04.2021, 09:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Druga i trzecia część Age of Empires: Definitive Edition otrzymają nową zawartość

W trakcie Age of Empires: Fan Preview, wydarzeniu poświęconym całej marce Age of Empires, nie tylko "czwórka" znalazła się w repertuarze. Oprócz nadchodzącej kontynuacji popularnego cyklu RTS-ów, na evencie pojawiły się także ciągle na topie Age of Empires II: Definitive Edition oraz Age of Empires III: Definitive Edition, które w tym roku otrzymają nową zawartość!

To dość niespotykane, że pomimo nastu lat na karku, obie gry radzą sobie tak dobrze we współczesnych czasach. Zasługą jest bez wątpienia zremasterowanie odsłon Age of Empires i wypuszczenie ich przez inne kanały dystrybucji (takie jak Steam). Niemniej jednak w trakcie Fan Preview pojawił się specjalny materiał filmowy zapowiadający dodatek do "dwójki" i dwie nowe frakcje do "trójki"!

Age of Empires II: Definitive Edition tego lata dostanie DLC zatytułowane Dawn of the Dukes. Będzie to drugie rozszerzenie po Lords of the West. Tym razem powędrujemy na wschodnie terytoria średniowiecznej Europy i prześledzimy losy ichniejszych władców. Oprócz tego zapowiedziano zupełnie nowy tryb: misje / bitwy kooperacyjne. Twórcy mają przystosować kilka najbardziej charakterystycznych scenariuszy z gry dla rozgrywania ich przez kilku graczy.

Age of Empires III: Definitive Edition z kolei już jutro, 13 kwietnia, otrzyma swoją pierwszą dużą aktualizację, a w niej nową frakcję: Stany Zjednoczone. Nacja zaoferuje nową stolicę, dziewięć świeżych jednostek oraz nową mechanikę wchodzenia na kolejne etapy rozwoju. Ponadto powiedziano, że dla "trójki" szykowana jest też nacja afrykańska - na razie jednak nie podzielono się szczegółami na jej temat.


Sprawdź także:
Age of Empires III: Definitive Edition

Age of Empires III: Definitive Edition

Premiera: 15 października 2020
PC

Age of Empires III: Definitive Edition to remaster wydanej w 2005 roku strategii czasu rzeczywistego od studia Ensemble, Age of Empires III. Za odświeżonego RTS-a odpowia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?