Outriders - gracze otrzymają dodatki w podzięce za zainteresowanie grą i jako rekompensatę problemów na premierę

Z powodu pewnych problemów z Outriders podczas premiery, People Can Fly rozdaje paczkę z podziękowaniami za cierpliwość i aby wynagrodzić wszelkie napotkane błędy.

@ 12.04.2021, 09:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders - gracze otrzymają dodatki w podzięce za zainteresowanie grą i jako rekompensatę problemów na premierę

Według dewelopera podczas weekendu premierowego wystąpiły pewne problemy z łącznością i z serwerami. People Can Fly twierdzi, że komplikacje wynikały z zewnętrznej bazy danych, która zawierała błędy, które to z kolei pojawiały się tylko przy ekstremalnych obciążeniach, czyli gdy w Outriders grało więcej osób.

Zasadniczo wszyscy gracze, którzy grali między 31 marca, a 11 kwietnia, kwalifikują się do pakietu "dziękczynnego". Wszyscy gracze poza tymi, dla których deweloper przeprowadzi automatyczne przywracanie wymazanego ekwipunku, mogą liczyć na dodatki. Wasze postacie na najwyższym poziomie otrzymają w pakiecie: legendarną broń, odpowiednią ilość tytanu oraz emotkę „Frustracja”.

Tymczasem zespół zespół odpowiedzialny za Outriders nadal pracuje nad ulepszeniem gry. Możecie spodziewać się łatek kolejnych aktualizacji oraz łatek w przyszłości. Polski zespół chce rozbudowywać i dopieszczać swoją najnowszą produkcję w kolejnych miesiącach. A jeśli zamierzacie grać, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe projektu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosshuwar   @   15:31, 12.04.2021
No lepiej niech pracują, bo znikanie ekwipunku nadal występuje, aż boję się odpalić grę Smutny