Age of Empires III: Definitive Edition - DLC z Meksykanami trafi na rynek 1 grudnia

Firma Microsoft zapowiedziała nowy dodatek do Age of Empires III: Definitive Edition - zremasterowanej wersji RTS-a z 2005 roku. Będzie nim meksykańska cywilizacja. Pokierujemy nią dokładnie 1 grudnia, kiedy DLC będzie miało swoją premierę.

@ 24.11.2021, 10:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Age of Empires III: Definitive Edition - DLC z Meksykanami trafi na rynek 1 grudnia

Microsoft zapowiedział, że na początku grudnia do Age of Empires III: Definitive Edition trafi zupełnie nowy dodatek zawierający nację Meksyku! Jest to kolejny etap wsparcia gier AoE z serii "definitywnej" - latem zremasterowana "dwójka" (gra sprzed blisko dwudziestu lat!) dostała zupełnie nowe DLC.

Meksyk trafi do Age of Empires III: Definitive Edition dokładnie 1 grudnia tego roku! Rozszerzenie dostępne jest w pre-orderze w Microsfto Store i Steam za dokładnie 12,99 złotych. Wśród nowości - poza oczywiście nowymi jednostkami oraz budynkami - znajdują się kolejne historyczne bitwy. Tym razem oczywiście oparte na motywach walki rodzącej się meksykańskiej nacji z hiszpańskimi najeźdźcami.


Sprawdź także:
Age of Empires III: Definitive Edition

Age of Empires III: Definitive Edition

Premiera: 15 października 2020
PC

Age of Empires III: Definitive Edition to remaster wydanej w 2005 roku strategii czasu rzeczywistego od studia Ensemble, Age of Empires III. Za odświeżonego RTS-a odpowia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?