Age of Empires II: Definitive Edition (PC) - okladka

Age of Empires II: Definitive Edition (PC)

Premiera:
14 listopada 2019
Premiera PL:
14 listopada 2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Age of Empires II: Definitive Edition (PC)
Materdea @ 08:09 19.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Age of Empires II: Definitive Edition to odświeżone i kompletne wydanie jednej z najpopularniejszej strategii czasu rzeczywistego - Age of Empires II: The Age of Kings. Za tym wydaniem stoi studio Tantalus Media.

Age of Empires II: Definitive Edition rozwija fabularną kampanię oryginału o trzy nowe kampanie fabularne, co razem daje ich siedem. Oprócz tego rozgrywka została przeniesiona w niezmienionej formie do remastera, a zmianie uległa wyłącznie oprawa wizualna.

Age of Empires II: Definitive Edition pozwala objąć kontrolę nad jedną z 35 dostępnych w grze nacji i pokierować jej losami na kilkunastu dostępnych mapach. Rozwijamy się w ramach cywilizacji, zaczynając od podstawowego szczebla i pnąc się coraz wyżej - dzięki wynajdowaniu nowych wynalazków.

Age of Empires II: Definitive Edition oprócz trybu dla pojedynczego gracza (kampania i swobodne starcia) posiada również moduł multiplayer, pozwalający grać razem posiadaczom wersji z Microsoft Store i Steama.

Wymagania: Twórcy gry Age of Empires II: Definitive Edition ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Age of Empires II: Definitive Edition (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?