Age of Empires IV - prezentacja nacji Sułtanatu Delhi i Chin

Studio Relic Entertainment na zakończonym niedawno Age of Empires: Fan Preview pokazało dość sporo ze swojej najnowszej strategii czasu rzeczywistego - Age of Empires IV. Oprócz pokazania długiego gameplayu poznaliśmy też szczegóły na temat dwóch z ośmiu nacji dostępnych w grze: Sułtanatu Delhi oraz Chin.

@ 12.04.2021, 08:46
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

Age of Empires IV - prezentacja nacji Sułtanatu Delhi i Chin

Na zakończonym niedawno pokazie Age of Empires: Fan Preview oprócz ujawnienia nowych materiałów z rozgrywki i pokazania fragmentów z kampanii dla pojedynczego gracza (ze scenariuszem poświęconym Brytyjczykom) dostaliśmy też potężną porcję świeżych informacji na temat nacji, które w nadchodzącym Age of Empires IV wystąpią - przed państwem Sułtanat Delhi i Chińczycy.

Bliżej mogliśmy się przyjrzeć właśnie tym dwóm. Oprócz nich w "czwórce" mają pojawić się również Mongołowie oraz Brytyjczycy, a także kolejne cztery - nieujawnione jeszcze - nacje. Każda z dostępnych w grze narodowości ma posiadać swoje unikalne zagrania, ale też jednostki. Chińczycy mają wśród swoich "ficzerów" system dynastyczny, a Sułtanat Delhi specjalnych uczonych pomagających rozwijać technologie. Jak możemy obejrzeć poniżej powracają też bojowe słonie.

Age of Empires IV ma trafić na rynek już jesienią tego roku - tylko na komputerach osobistych. Wcześniej jednak zapowiedziano, że uruchomione zostaną zapisy do przedpremierowych testów beta. Kiedy dokładnie? Tego jednak nie zdradzono.
Sprawdź także:
Age of Empires IV

Age of Empires IV

Premiera: 28 października 2021
PC

Age of Empires IV to kolejna odsłona legendarnej serii RTSów sięgającej korzeniami do lat 90' ubiegłego wieku. Tym razem za projektem stoi studio Relic Entertainment, twó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?