Borderlands 3 Director’s Cut już dostępne, jest też zwiastun premierowy

Jeśli czekaliście na kolejne rozszerzenie dla Borderlands 3 to mamy dobre wieści. Premiera Borderlands 3 Director’s Cut już za nami.

@ 09.04.2021, 09:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 Director’s Cut już dostępne, jest też zwiastun premierowy

Studio Gearbox Software przypomina, że kolejne DLC dla Borderlands 3, czyli Director’s Cut, jest już dostępne. Dodatek wprowadza do gry sporo nowej zawartości, a przy okazji odblokowuje do tej pory niedostępne funkcje. Aby wiedzieć czego się spodziewać, rzućcie na poniższy zwiastun.

Borderlands 3 Director’s Cut to oczywiście dodatek fabularny. Skupia się on na podcaście przygotwanym przez Avę, która zajmuje się rozwiązywaniem różnych morderstw. Każde spowodowane jest przez jakieś nadnaturalne siły, co sprawia, że są one mocno nietypowe. Jest też nowy raid, nowi przeciwnicy, nowe wyposażenie. Czekają nas tu ponoć wyzwania, z jakimi jeszcze nie mieliśmy do czynienia.

Jeśli czujecie się zaintrygowani Borderlands 3 Director’s Cut, spójrzcie na poniższe wideo i pamiętajcie, że projekt dostępny będzie na wszystkich platformach docelowych podstawki, a także na konsolach nowej generacji - za sprawą wstecznej kompatybilności.


Sprawdź także:
Borderlands 3

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?