Age of Empires II: Definitive Edition - premiera dodatku Lords of the West

Nowe rozszerzenie do odświeżonego Age of Empires II.

@ 27.01.2021, 12:13
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Age of Empires II: Definitive Edition - premiera dodatku Lords of the West

W sieciowych usługach zadebiutował dodatek Lords of the West do odświeżonego Age of Empires II: Definitive Edition. Z tej okazji twórcy opublikowali stosowną zajawkę, do obejrzenia poniżej.

Dodatek wyceniono na 35,99 zł, można go kupić m.in. na platformie Steam. Wprowadza on do zabawy dwie zupełnie nowe nacje - Burgundię oraz Sycylię. Jednocześnie przygotowano dla graczy trzy nowe fabularne kampanie. Pierwsze recenzje rozszerzenia od graczy są pozytywne, więc jeśli gracie w ten tytuł, to raczej warto się dodatkiem zainteresować.

Jednocześnie, wraz z premierą dodatku Lords of the West, na serwerach zagościł nowy patch do AoE II. Łatka naprawia sporo błędów w trybie sieciowym i wprowadza kilka nowości, w tym m.in. 5 nowych map. Część graczy narzeka jednak, że po jej instalacji gra przestała być stabilna. Co więcej, jeśli korzystacie z autorskich modyfikacji, to po zainstalowaniu wspomnianej aktualizacji nie będą one działać - twórcy tłumaczą się, że chodzi o uniknięcie problemów z kompatybilnością.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?