Microsoft przygotowuje się do prezentacji Age of Empires IV?

Wszystko wskazuje na to, że w kwietniu odbędzie się jakaś transmisja poświęcona serii Age of Empires, a w szczególności grze Age of Empires IV.

@ 15.03.2021, 14:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Microsoft przygotowuje się do prezentacji Age of Empires IV?

Age of Empires 4 zapowiedziane zostało dość dawno, a do tej pory nie poznaliśmy praktycznie żadnych szczegółów na temat tego projektu. Jest jednak szansa, że niebawem się to zmieni. Tak przynajmniej uważa jeden z dziennikarzy portalu GamesBeat, Jeff Grubb. W jego opinii do jakiejś zapowiedzi, tudzież prezentacji powinno dojść w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Rewelacje, o których mowa, docierają do nas za sprawą filmu, który pojawił się w portalu YouTube, a w którego nagraniach wziął udział Grubb. W trakcie seansu dowiadujemy się, że 10 kwietnia odbędzie się specjalna transmisja poświęcona serii Age of Empires. To właśnie podczas tego wydarzenia mamy otrzymać jakieś interesujące szczegóły na temat Age of Empires 4. "Jeśli jesteś fanem Age of Empires, zacząłbym się ekscytować", stwierdził dziennikarz.

Z rozlicznych źródeł docierają do nas wieści na temat tego, że Microsoft ma dość istotne plany, jeśli chodzi o najbliższe miesiące. Gigant z Redmond chce wyjść do graczy z kilkoma różnymi wydarzeniami, mającymi na celu ukazanie nam nadchodzących projektów. Z oczywistych względów jak nardzie brakuje nam jakichkolwiek szczegółów, ale być może sytuacja niebawem się zmieni.

Age of Empires 4 opracowywane jest obecnie wyłącznie dla komputerów osobistych, choć istnieje szansa, że za jakiś czas otrzymamy też wydanie przeznaczone dla konsol Xbox. Jak tylko pojawią się nowe detale, będziemy Wam je przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
Age of Empires IV

Age of Empires IV

Premiera: 28 października 2021
PC

Age of Empires IV to kolejna odsłona legendarnej serii RTSów sięgającej korzeniami do lat 90' ubiegłego wieku. Tym razem za projektem stoi studio Relic Entertainment, twó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKerberos   @   20:18, 16.03.2021
Nikt nie pytał, każdy potrzebował