Dying Light 2 zapowiedziano przedwcześnie, przyznają deweloperzy

Wygląda na to, że Techland zbyt wcześnie ujawnił Dying Light 2. Proces powstawania gry przebiega jednak gładko, co oznacza bezustanne postępy.

@ 15.03.2021, 10:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2 zapowiedziano przedwcześnie, przyznają deweloperzy

Pisaliśmy ostatnio co nieco na temat rzekomej - niezbyt ciekawej - sytuacji w studiu Techland odpowiedzialnym za Dying Light 2. Deweloperzy postanowili wreszcie zareagować na krążące plotki, stwierdzając, że postępy w pracach przy wspomnianym projekcie idą w dobrym kierunku. Dying Light 2 ma się podobno bardzo dobrze, choć nadal nie sposób powiedzieć kiedy tytuł trafi do sprzedaży.

Dying Light 2 zapowiedziane zostało podczas E3 2018, a jego premiera miała mieć miejsce w roku minionym. Na Twitterze pojawił się jednak wpis jednego z przedstawicieli studia, w którym czytamy, że tytuł zapowiedziano przedwcześnie. Nie oznacza to jednak, że jest on w tzw. "deweloperskim piekle", czyli że prace stanęły w martwym punkcie. Z taką sytuacją na szczęście nie mamy podobno do czynienia.

"Z tego co mi wiadomo, deweloperskie piekło to gra, przy której nie poczyniono żadnych postępów, a DL2 ciągle posuwa się do przodu. Zapowiedzieliśmy grę nieco przedwcześnie, ale daleko jej do deweloperskiego piekła" - czytamy na Twitterze.

Już za 3 dni ma dojść do jakiegoś wydarzenia dedykowanego Dying Light 2. Wówczas twórcy może wreszcie powiedzą coś więcej na temat przedsięwzięcia, pokazując nowy gameplay, tudzież zwiastun. W tym momencie nie sposób jednak powiedzieć czemu będzie poświęcona zaplanowana na 17 marca transmisja. Bądźcie jednak z nami, a o wszystkim Was powiadomimy.


Sprawdź także:
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human

Premiera: 04 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Dying Light 2: Stay Human to druga odsłona flagowej serii polskiej firmy Techland. Podobnie jak poprzedniczka z 2015 roku, kontynuacja w głównej roli osadza wątek przetrw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:55, 15.03.2021
Zbyt wcześnie to zostało zapowiedziane Dead Island 2, a nie Dying Light 2 mimo że DI2 to już nie ich sprawa. Czasu mieli sporo tylko pewnie większość jak nie wszystkie ostatnie newsy ze studia to prawda i przez to się nie wyrobili.