Data premiery Horizon II: Forbidden West pod koniec 2021 roku - na to wskazują reklamy Sony

Wygląda na to, że studio Guerrilla Games radzi sobie z pracą zdalną. Data premiery Horizon II: Forbidden West jest raczej niezagrożona i dojdzie do niej pod koniec bieżącego roku.

@ 03.03.2021, 10:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Data premiery Horizon II: Forbidden West pod koniec 2021 roku - na to wskazują reklamy Sony

W obecnych czasach nic nie jest pewne. Daty premier - gier, muzyki, filmów, seriali itd. - regularnie są przesuwane, a w związku z tym nie sposób cokolwiek przewidzieć. Dlatego też w sieci krąży wiele teorii na temat daty premiery Horizon II: Forbidden West. Najnowsza wskazuje na to, że do debiutu dojdzie jesienią bieżące roku - co byłoby naprawdę świetną wiadomością, biorąc pod uwagę kaliber przedsięwzięcia studia Guerrilla Games.

Sony opublikowało niedawno nowe reklamy przeznaczone dla konsoli PlayStation 5, a na grafikach promowane są gry, które otrzymamy w najbliższych miesiącach. Jedna z tych gier to właśnie Horizon Forbidden West. Reklama tytułu, która pojawiła się na Instagramie wskazuje na to, że premiera Horizon II: Forbidden West zaplanowana została na końcówkę 2021 roku. Inna reklama mówi nam o terminie wydania w drugiej połowie 2021 roku, więc coś jest na rzeczy.

Horizon II: Forbidden West zapowiedziane zostało w zeszłym roku, ale ze względu na COVID-19 ciągle słyszymy o tym, że dochodzi do jakiś opóźnień. Z ostatnich doniesień na ten temat warto wspomnieć między innymi o Gran Turismo 7 oraz God of War: Ragnarok. Początkowo wszystko wskazywało na to, że pierwszy z wymienionych tytułów także dostaniemy w 2021 roku, a drugi w roku 2022. GT7 przesunięto, a na wydanie Ragnarok póki co nie ma planów.

Horizon II: Forbidden West dostępne będzie na PS4 oraz PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?