DEATHLOOP zaoferuje sporą kampanię dla jednego gracza

Jest eksploracja zmieniającego się świata, jest próba przerwania zapętlonego czasu, są aktywności poboczne oraz solidnych rozmiarów kampania dla jednego gracza.

@ 03.03.2021, 11:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

DEATHLOOP zaoferuje sporą kampanię dla jednego gracza

Opracowywana przez studio Arkane gra Deathloop zapowiada się naprawdę ciekawie. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt zaoferuje całkiem solidnych rozmiarów kampanię fabularną, a ponadto wiele aktywności pobocznych. Wszystko zależy od tego, jak dużo czasu będziemy chętnie zainwestować - stwierdził dyrektor projektu, Dinga Bakaba, podczas rozmowy z IGN.

"Jest solidna kampania dla jednego gracza tutaj. Pierwsze godziny Deathloop są wyreżyserowane, jesteś tym zimnym draniem, który stara się zrozumieć czym jest ta wyspa. W pewnym momencie gra się jednak otwiera, a ty masz kilka poszlak".

"Myślę, że to solidnych rozmiarów kampania ze sporą dawką dochodzenia. Jest też świat, który się zmienia, są cztery przedziały czasu, cztery dystrykty, które możesz zwiedzać, a każdy oferuje zróżnicowanie. Każdy dystrykt ma też własną opowieść w ciągu dnia. Rano, na przykład, jest spokojnie, bo impreza się dopiero zaczyna, ale pod koniec dnia jest już mnóstwo śmieci na ulicach, mnóstwo graffiti, a wtedy dzień znowu się rozpoczyna. Fajnie obserwować te zmiany".

"Jest też kompletnie opcjonalny gameplay oraz narracyjne wątki, które gracz może odkryć eksplorując mapę. Uwielbiamy eksplorację przestrzeni, ale będzie tu też eksploracja czasu. Myślę, że to spora gra, nawet jeśli zdecydujesz się tylko na dochodzenie i próbę złamania zapętlonego czasu. Myślę, że mamy coś porównywalnego z naszymi poprzednimi grami. W Deathloop jest też dużo do zwiedzania i eksperymentowania, po prostu dobrze się baw ze względu na zmieniający się świat".

Data premiery Deathloop zaplanowana została na 21 maja. Grać będziemy wówczas na PC oraz PlayStation 5. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat projektu, spójrzcie na ostatni dziennik dewelopera.


Sprawdź także:
DEATHLOOP

DEATHLOOP

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

DEATHLOOP to pierwszoosobowa gra akcji, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, na której trwają niekończące się zmagania pary niezwykłych zabójców...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?