Star Wars: Republic Commando wkrótce na Nintendo Switch?

Wiele wskazuje na to, że Star Wars: Republic Commando może wkrótce pojawić się na Nintendo Switch.

@ 11.02.2021, 17:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
switch

Star Wars: Republic Commando wkrótce na Nintendo Switch?

Wygląda na to, że klasyczny tytuł LucasArts z 2005 roku, Star Wars: Republic Commando, jest przygotowywany do premiery na Nintendo Switch.

Odniesienia do gry Star Wars zostały wykopane przez niejakiego NWPlayer123 i opublikowane na Twitterze. Sugerują one, że projekt najprawdopodobniej w niezbyt odległej przyszłości zobaczymy na Nintendo Switch. Mimo że mamy do czynienia z plotką, NWPlayer123 wielokrotnie publikował nieoficjalne informacje, które później się potwierdzały. Jest zatem spora szansa, że i tym razem będzie podobnie.

Dane na stronie zdają się sugerować, że Aspyr Media zajmie się przygotowaniem konwersji, co ma sens, ponieważ studio miało wcześniej do czynienia z innymi nowoczesnymi portami Gwiezdnych Wojen, opracowanymi na podstawie klasyków, w tym z tytułami, takimi jak Star Wars: Jedi Knight, Jedi Knight II oraz Star Wars Episode 1: Racer.

Jeśli nie znacie Stars Wars: Republic Commando spieszę z wyjaśnieniami, że to pierwszoosobowa strzelanina drużynowa, która przyciągnęła wielu graczy po premierze na PC i oryginalnym Xboksie w 2005 roku.

Poniżej przedstawiamy wspomniany tweet. Czy bylibyście zainteresowani strzelaninami w kosmosie w odświeżonych Gwiezdnych Wojnach?


Sprawdź także:
Star Wars: Republic Commando

Star Wars: Republic Commando

Premiera: 28 lutego 2005
PC, XBOX

Republic Commando to kolejna gra LucasArts i nowy podgatunek w serii Star Wars - tzw. "mrocznym shooter". Tym razem wcielamy się w rolę członka elitarnego oddziału kom...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?