Star Wars Humble Bundle - mocy dużo jest tu!

Wystartowała właśnie kolejna inicjatywa spod sztandaru Humble Bundle - tym razem głównym bohaterem promocji jest marka Star Wars! Choć nie brzmi to najbardziej oryginalnie, to uwierzcie mi, jest w czym wybierać! Star Wars Humble Bundle, naturalnie, znajduje się pod tym linkiem! W standardowej stawce, a więc za dolara, otrzymamy: ● Star Wars: Knights of the Old Republic; ● Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy; ● Star Wars: Dark Forces.

@ 03.02.2015, 21:27
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Star Wars Humble Bundle - mocy dużo jest tu!

Wystartowała właśnie kolejna inicjatywa spod sztandaru Humble Bundle - tym razem głównym bohaterem promocji jest marka Star Wars! Choć nie brzmi to najbardziej oryginalnie, to uwierzcie mi, jest w czym wybierać! Star Wars Humble Bundle, naturalnie, znajduje się pod tym linkiem!


W standardowej stawce, a więc za dolara, otrzymamy:

Star Wars: Knights of the Old Republic;
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy;
Star Wars: Dark Forces.

Jeśli zdecydujemy się na wpłatę średniej kwoty (na ten moment to 9,98 dolarów) dostaniemy:

Star Wars: Battlefront II;
Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords;
Star Wars: Republic Commando.

Po uiszczeniu 12 dolarów, a więc najwyższej możliwej stawki minimalnej, oprócz wspomnianych wyżej gier, dostaniemy dostęp także do:

Star Wars Empire At War: Gold Pack;
Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition;
Star Wars: The Force Unleashed II.

Będę naprawdę zdziwiony, jeśli znamionując się fanem Gwiezdnych Wojen nie kupi się powyższego zestawu. To niesamowita gratka dla wszystkich, którzy nie mieli okazji zapoznać się z komputerowymi adaptacjami uniwersum wykreowanego przez George'a Lucasa - w tym z dwoma częściami kultowego Star Wars: Knights of the Old Republic, w wielu kręgach uchodzącymi za najlepszych reprezentantów gatunku cRPG!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   06:53, 04.02.2015
No mam pecha no!
Wszystkie te gry, prócz KOTOR'a 2. Więc >9$ to nie jest cena promocyjna, bo za takie pieniądze da się to kupić choćby w Empiku Puszcza oko
0 kudosUxon   @   09:06, 04.02.2015
KotOR, Jedi Academy i Dark Forces nie dostaniesz w Empiku za jednego dolara Uśmiech Te trzy gry to moje top 5 z uniwersum GW. I to akurat w jednym pakiecie. Promocja szyta na moją miarę.
0 kudosshuwar   @   10:03, 04.02.2015
Zjadłem słowo - wszystkie te gry prócz KOTOR2 mam Smutny