Ratchet & Clank: Rift Apart - data premiery i przedsprzedaż

Wiemy kiedy zaplanowana została data premiery Ratchet & Clank: Rift Apart.

@ 11.02.2021, 19:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Ratchet & Clank: Rift Apart - data premiery i przedsprzedaż

Ratchet & Clank: Rift Apart to jedna z najważniejszych premier bieżącego roku. Nadchodząca produkcja studia Insomniac Games dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 5, a jej data premiery zaplanowana została na dzień 11 czerwca 2021 roku. Tytuł kupić można w dwóch wersjach: standardowej oraz Cyfrowej Deluxe. Zamówienia przedpremierowe można na nie składać już teraz.

Ratchet & Clank: Rift Apart to kontynuacja jednej z najlepszych platformówek na rynku. Tym razem główni bohaterowie podróżować będą po rozlicznych wymiarach, aby odnaleźć i powstrzymać doktora Nefariousa. Postanowił on bowiem odnaleźć taką galaktykę, w której zawsze będzie w stanie zwyciężyć. Podczas podróży nasz duet natrafia na lombaksicę z ruchu oporu, z którą nawiązuje oczywiście współpracę.

Jak na kolejną odsłonę serii Ratchet & Clank przystało, protagoniści mają do dyspozycji rozbudowany i bardzo wyszukany arsenał broni. Wśród rozlicznych gadżetów znaleźć można oczywiście całkiem nowe, do tej pory nie występujące nigdzie. Rift Apart jest tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 5, a to oznacza, że będzie w pełni wykorzystywał możliwości konsoli Sony.

Osoby, które zamówią dowolną z dwóch dostępnych wersji gry w ramach przedsprzedaży będą mogli wcześniej, niż inni odblokować dwa charakterystyczne dla serii elementy: Pancerz węglonoxowy z Ratchet & Clank: Going Commando (2003) oraz Pikselator – broń retro z Ratchet & Clank (2016). Oba elementy zostały oczywiście odświeżone wizualnie, aby pasowały do konsoli PlayStation 5.

Ratchet & Clank: Rift Apart w wersji Cyfrowej Deluxe to nie tylko gra, ale również bonusowa zawartość:

  • 5 dodatkowych zestawów pancerzy;
  • 20 szt. rarytanium na ulepszenia broni;
  • pakiet naklejek do wykorzystania w pierwszym w historii serii trybie fotograficznym;
  • cyfrowy artbook;
  • cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Dodatki odblokują tylko osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży i tylko w przypadku wariantów cyfrowych. W przypadku edycji pudełkowej trzeba się upewnić co w jej ramach otrzymujemy u danego sprzedawcy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?