Zapowiedziano RIDE 5; premiera latem na PC i konsolach

RIDE 5 to kolejna odsłona popularnej serii gier, w których ścigamy się na motocyklach. Jej debiut odbędzie się niebawem.

@ 17.04.2023, 15:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano RIDE 5; premiera latem na PC i konsolach

Studio Milestone od dawna zajmuje się rozwijaniem serii gier poruszających tematykę wyścigów motocyklowych pt. RIDE. Deweloper właśnie zapowiedział RIDE 5, publikując pierwsze szczegóły, datę premiery, platformy docelowe oraz efektowny zwiastun.

Jak czytamy w informacji prasowej, RIDE 5 ma nas porwać do świata, w którym motocykle są najważniejsze. Mamy w nim ścigać się z innymi kierowcami, podróżować po całym świecie i zdobywać motocykle marzeń. Rozgrywka ma być oparta na swoistym hubie, w którym będziemy mogli modyfikować posiadane maszyny, a potem rywalizować z innymi.

RIDE 5 działać będzie na zmodernizowanym silniku graficznym swojego poprzednika. Zobaczymy w nim proceduralnie generowane chmury, dynamicznie zmieniającą się pogodę oraz zaawansowany model prowadzenia posiadanych motocykli. Jest też nowy kreator wyścigów, w którym będziemy w stanie przygotować niezliczoną liczbę scenariuszy wyścigów.

Premierę RIDE 5 zaplanowano na 23 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
RIDE 4

RIDE 4

Premiera: 08 października 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

RIDE 4 to wyjątkowa gra wyścigowa, w której nie zasiadamy za kierownicą samochodów, ale motocykli. Na potrzeby projektu deweloperzy przygotowali oczywiście wiele pojazdów...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?