Twórcy Limbo i Inside zajmują się nową grą science-fiction w otwartym świecie

Studio PlayDead, autorzy Inside i Limbo, szuka programistów i projektantów do swojego nowego projektu - przygodówki z elementami akcji w otwartym świecie i klimacie science-fiction.

@ 22.01.2021, 14:02
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Twórcy Limbo i Inside zajmują się nową grą science-fiction w otwartym świecie

Niezależne studio PlayDead, znane z takich dzieł jak Limbo oraz Inside, ogłosiło nabór do swojego nowego projektu! Duńczycy w wystawionych ogłoszeniach o pracę zdradzili całkiem sporo na temat tego, czym się teraz zajmują, publikując nie tylko bardzo wymowny opis, ale również szereg grafik koncepcyjnych.

PlayDead obecnie na tapet wrzuciło trzecioosobową przygodówkę z elementami akcji, która rozgrywa się w otwartym świecie i klimacie science-fiction. Tytuł kierowany jest na kilka platform, a wydaniem projektu zajmie się - co ciekawe - Epic Games. Deweloperzy korzystają jednocześnie z silnika Unreal Engine.

Opublikowane artworki zdradzają sporo z klimatu, w jaki producenci celują. Nowy projekt nie wychodzi raczej poza zakres estetyki zaprezentowany przy okazji poprzednich tytułów - dużo czerni i bieli, stonowane barwy, oszczędna kolorystyka.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   15:41, 22.01.2021
Fajnie. Bardzo lubię ich gry. Będę czekał na ich nowe dzieło.