Team Ninja nie przygotowuje NiOh 3 ani Ninja Gaiden

Deweloperzy pracują nad czymś całkiem nowym, ale nie są jeszcze gotowi do zapowiedzi.

@ 20.01.2021, 13:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Team Ninja nie przygotowuje NiOh 3 ani Ninja Gaiden

Team Ninja zapowiedziało, że w najbliższym czasie nie będzie zajmować się kolejną odsłoną cyklu NiOh. Kiedy ekipa ujawniła, że przygotowuje kilka niezapowiedzianych projektów, gracze automatycznie uznali, że jednym z nich musi być Ninja Gaiden. Deweloperzy zdementowali jednak wszelkie plotki w tym temacie.

"Team Ninja chciałoby się skupić na nowych tytułach, więc nie ma w tym momencie planów na NiOh 3", powiedział Fumihiko Yasuda w rozmowie z The Gamer. "Ale po tym, jak opracujemy jakieś nowe projekty i zyskamy nowe doświadczenia oraz umiejętności z tych potencjalnych projektów, chciałbym wrócić do serii w pewnym momencie, wykorzystać nową ekspertyzę oraz nowe umiejętności, które zdobędziemy z nowych projektów, i przygotować jeszcze lepszą grę, przebijającą NiOh oraz NiOh 2; stworzyć coś jeszcze lepszego".

Yasuda zdementował niestety również wszelkie plotki dotyczące kolejnego Ninja Gaiden.

"Niczego w tym momencie nie możemy zapowiedzieć, ale jeśli nie powstałoby Ninja Gaiden, nie byłoby też serii NiOh. To bardzo ważna seria dla Team Ninja. Choć nie możemy w tym momencie niczego ujawnić, chciałbym powiedzieć że nie mogę się doczekać jakiś potencjalnych wiadomości albo zapowiedzi w bliskiej przyszłości".

Owa zapowiedź to jednak nie kolejna część popularnego cyklu, ale raczej remake/remaster odsłon wydanych w przeszłości. Nie sposób niestety określić jakiekolwiek konkrety, a zatem pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?