Ninja Gaiden (XBOX) - okladka

Ninja Gaiden (XBOX)

Premiera:
14 maja 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (5)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Ninja Gaiden (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 13h 30min

+ czaswięcej

Ninja Gaiden to gra akcji, w której najważniejsze są błyskawiczne i dynamiczne starcia z setkami niebezpiecznych przeciwników.

Głównym bohaterem programu jest młody wojownik o imieniu Ryu, którego podstawowym celem jest zemsta na Imperium Vigor. Jego przedstawiciele odpowiedzialni są bowiem za wymordowanie całego klanu wojowników, do którego należał nasz protegowany.

Całą rozgrywkę obserwujemy patrząc zza pleców głównego bohatera. Kamera podobnie jak w Devil May Cry 3 cały czas ustawia się w odpowiedniej perspektywie ukazując jak najlepiej rozgrywającą się na ekranie akcję.

W trakcie zabawy nasz bohater ewoluuje, uczy się nowych ciosów, zdobywa potężniejsze rodzaje broni i staje się coraz konkretniejszą maszyną do zabijania. Autorzy zadbali o to by Ryu posiadał wystarczająco bogaty wachlarz ciosów, by zadowolić każdego nawet najbardziej hardcorowego fana gier akcji.

Grafika w Ninja Gaiden jest w pełni trójwymiarowa, a największą uwagę deweloperzy przywiązali do szczegółowych modeli postaci. Każdy wojownik prezentuje się bardzo efektownie, a animacja ruchów jest jak naturalna!

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Ninja Gaiden (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosplum2122   @   17:37, 11.01.2011
Najlepsza gra na świecie Uśmiech Straaaaasznie ciężka ale fajna ;]
0 kudosderm   @   01:02, 25.02.2011
Popieram,najtrudniejsza gra z jaką miałem styczność.Co prawda zacząłem od dwójki,ale pierwsza część jest o wiele bardziej wymagająca.Obecnie po kilku tygodniach wojowania katuję poziom Very Hard i chyba wywieszę białą flagę(kilka dni męczarni i zaledwie czwarta plansza).