Team Ninja ujawni niebawem kolejną odsłonę cyklu Ninja Gaiden?

Deweloperzy przygotowują podobno coś, na co wyczekują gracze z całego świata.

@ 04.01.2021, 14:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Team Ninja ujawni niebawem kolejną odsłonę cyklu Ninja Gaiden?

Team Ninja od kilku lat pracuje przede wszystkim nad cyklem NiOh. Niebawem powinno się to jednak zmienić, albowiem deweloperzy wkrótce zapowiedzą coś, na co wyczekują fani od lat. Producent Fumihiko Yasuda przyznał, że obecnie jego firma zajmuje się kilkoma nowymi tytułami.

Niektóre z przygotowywanych projektów zostaną zapowiedziane jeszcze w tym roku. Choć nie wiadomo o co dokładnie chodzi, warto wspomnieć, że Team Ninja od lat współpracuje z Koei Tecmo i to właśnie dzięki tej kolaboracji otrzymaliśmy wyśmienity cykl Ninja Gaiden.

Wśród niezapowiedzianych projektów będą też najpewniej całkiem nowe marki, a w związku z tym sytuację będziemy obserwować bardzo uważnie, donosząc o wszelkich nowych informacjach w temacie.

Następny, wcześniej zapowiedziany projekt Team Ninja to komputerowa wersja NiOh 2, a także remaster projektu przeznaczony dla PlayStation 5. Oba dzieła winny trafić do sprzedaży 5 lutego 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?