Twórcy God of War Ragnarok pracują nad niezapowiedzianym projektem

Na to przynajmniej wskazuje ogłoszenie o pracę, jakie pojawiło się w sieci.

@ 20.01.2021, 13:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Twórcy God of War Ragnarok pracują nad niezapowiedzianym projektem

Studio odpowiedzialne za God of War, Sony Santa Monica, pracuje obecnie nad kolejną odsłoną tego popularnego cyklu. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny projekt, który przygotowuje ekipa. Z ogłoszenia o pracę wynika, że tworzy ona coś jeszcze. Coś do tej pory niezapowiedzianego.

Sony Santa Monica szuka pracownika na stanowisko dyrektora artystycznego. Ogłoszenie dostępne jest na stronie studia, a informacja o nim pojawiła się na Twitterze. Z notki dowiadujemy się, że będzie to "nowy, niezapowiedziany tytuł", którego zadaniem będzie "zredefiniowanie gatunku", a przynajmniej takie są założenia twórców. Chcą oni też zapewnić nam "najlepszą w swojej klasie wizualną jakość".

Nie sposób oczywiście powiedzieć czym zajmują się deweloperzy, ale biorąc pod uwagę, że najczęściej przygotowują wyjątkowo dopracowane, grywalne i nad wyraz efektowne tytuły, można spokojnie założyć, że i tym razem będzie podobnie. Sytuację będziemy bacznie obserwować, informując o wszelkich doniesieniach.

Kolejna część cyklu God of War, jeśli wszystko pójdzie dobrze, trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Na razie nosi ona tytuł God of War Ragnarok, ale do premiery może się to jeszcze zmienić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?