Outriders błyszczy na nowym zwiastunie

Z okazji minionego już The Game Awards deweloperzy opublikowali nowy zwiastun Outriders.

@ 13.12.2020, 17:13
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360, ps4, xbox one, ps5

Outriders błyszczy na nowym zwiastunie

The Game Awards już za nami, wciąż publikujemy jednak materiały, które zaprezentowano w trakcie imprezy. Zawitało na niej m.in. Square Enix, które ujawniło nowy zwiastun Outriders, strzelanki RPG od People Can Fly.

Świeże wideo wprowadza nas w Mantry Przetrwania, które pomogą nam rozwijać się jako „hiper-ewoluujący” człowiek na planecie Enoch i, co najważniejsze, przetrwać w obliczu ciągłych komplikacji.

Wszyscy zawodnicy w Outriders leczą się poprzez zadawanie obrażeń. Na Enochu nie ma apteczek, strzykawek ani regeneracji zdrowia. Agresja jest kluczowa, bo to dzięki niej uda nam się przeżyć. Okazyjnie wesprzemy się też różnymi bonusami, więc trzeba być czujnym.

Gra będzie oferować wiele różnych trybów zabawy na wszystkich platformach, a gracze, którzy kupią ją na konsolach obecnej generacji będą mogli bezpłatnie uaktualnić edycję PlayStation 4 do PlayStation 5 oraz Xbox One do Xbox Series X|S.

Outriders zostanie wydane na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksach Series X|S już 2 lutego, a na Google Stadia pod koniec 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?