Star Wars: Squadrons otrzymało darmowe DLC

Posiadacze Star Wars: Squadrons dostali zestaw darmowych dodatków od Electronic Arts.

@ 13.12.2020, 16:47
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox x/s

Star Wars: Squadrons otrzymało darmowe DLC

Star Wars: Squadrons otrzymało zestaw darmowych dodatków w aktualizacji 4.0. Tytuł Electronic Arts rośnie w zawartość ku uciesze fanów.

W grze zobaczymy zupełnie nowe myśliwce. Jeden dla Nowej Republiki i jeden dla Imperium. Nowa Republika zgarnia myśliwca B-Wing, a Imperium myśliwca wielozadaniowego TIE Defender. B-Wing jest sklasyfikowany jako myśliwiec klasy Bomber, a obrońca TIE to myśliwiec.

Wraz z aktualizacją pojawiają się również niestandardowe mecze, które pozwolą maksymalnie pięciu graczom w zespołach walczyć na mapach zarówno w trybie Dogfight, jak i Fleet Battles.

Dodatkowo twórcy wprowadzili mnóstwo kosmetycznych rozwiązań, dodatków, skórek; ale również wyeliminowali kilka błędów oryginału. Społeczność sukcesywnie alarmuje studio, gdy tylko pojawiają się jakieś błędy, a producenci rzetelnie wprowadzają nową, bezpłatną zawartość.

Zwiastun najnowszej aktualizacji możecie zobaczyć poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?