Wczesne spojrzenie na Dragon Age 4 w trakcie The Game Awards 2020

Deweloperzy ze studia BioWare już wkrótce pokażą nam swoje nowe dzieło?

@ 08.12.2020, 12:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wczesne spojrzenie na Dragon Age 4 w trakcie The Game Awards 2020

W trakcie tegorocznego The Game Awards będziemy mieli okazję rzucić okiem na najnowsze przedsięwzięcie studia BioWare, czyli Dragon Age 4. Deweloperzy już wcześniej to potwierdzili, a teraz zdradzili czego mniej więcej możemy się spodziewać.

Jak się okazuje, podczas imprezy będziemy mieli do czynienia z "wczesnym spojrzeniem" na następne Dragon Age. Twórcy, zapowiadając po raz kolejny swoją obecność, opublikowali na Twitterze niewielką notkę. Zawiera ona grafikę koncepcyjną z nowym logo oraz krótki opis.

Dragon Age 4 zapowiedziano podczas The Game Awards 2018, ale do tej pory nie ujawniono praktycznie żadnych konkretów na jego temat. Czy w najbliższych dniach sytuacja się zmieni? W tym momencie ciężko powiedzieć, ale bądźcie pewni, że wszelkie szczegóły będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

Na koniec warto wspomnieć że w ostatnim czasie z BioWare odeszły dwie ważne osoby. Jedna pracowała przy cyklu Dragon Age praktycznie od jego początków. Trzymamy kciuki za to, by nie wpłynęło to negatywnie na postępy prac.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   14:49, 08.12.2020
No to lipa... to ja stawiam na to, że zobaczymy parę grafik koncepcyjnych i dowiemy się o roku premiery (2022?)