Gran Turismo 7 będzie dostępne ekskluzywnie dla PlayStation 5

Popularna ścigałka nie trafi do rąk posiadaczy PlayStation 4.

@ 08.12.2020, 12:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Gran Turismo 7 będzie dostępne ekskluzywnie dla PlayStation 5

Sony zamierza jeszcze przez długi czas wspierać konsolę PlayStation 4 nowymi grami, nie oznacza to jednak, że wszystkie nowe projekty japońskiego giganta przeznaczone będą dla konsoli poprzedniej generacji. Niektóre zadebiutują wyłącznie na PlayStation 5.

Korporacja opublikowała niedawno nowy materiał filmowy, mający na celu wypromowanie gier, które zadebiutują na PlayStation 5 w najbliższej przyszłości. Na zwiastunie zaprezentowane zostało także Gran Turismo 7, a podczas urywku dedykowanego projektowi Polyphony Digital widzimy, że jest on planowany wyłącznie dla PlayStation 5.

Premiera Gran Turismo 7 nastąpi w 2021 roku. Pierwotnie wszystko wskazywało na to, że do debiutu dojdzie w pierwszej połowie, ale na poniższym wideo zniknął dopisek mówiący o tym, że chodzi o pierwsze 6 miesięcy. Oznacza to, że teraz w grę wchodzi cały rok.

Gran Turismo 7 działać ma w rozdzielczości 4K i z płynnością 60 klatek na sekundę. Będzie ono wspierać również technologię ray-tracingu.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 2022
PS5

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?