W Demon's Souls po prostu trzeba zagrać - wynika z pierwszych recenzji

Remake totalny, czyli kupa dobrej zabawy, a także niebywale dopieszczona oprawa.

@ 16.11.2020, 11:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

W Demon's Souls po prostu trzeba zagrać - wynika z pierwszych recenzji

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Demon's Souls Remake. Odświeżona wersja fantastycznej gry z 2009 roku od From Software zgarnia niemal same pochwały!

"Trzeba w to zagrać", "perfekcyjny remake", "ten remake jest niczym dar" - to tylko niektóre z podsumowań zagranicznych recenzji. Oceniający są zachwyceni tym, w jaki sposób odświeżono Demon's Souls. Gra zachwyca oprawą wizualną i stanowi prawdziwy pokaz możliwości konsoli PlayStation 5. Jednocześnie to, w jaki sposób dano drugie życie tej świetnej produkcji, budzi podziw.

Ekipa z Bluepoint Studios odpowiedzialna za odświeżenie gry wniosła bowiem garść poprawek do różnych mechanik, zachowując jednocześnie ducha pierwowzoru i charakterystyczny, soulsowy styl gameplayu. W efekcie w Demon's Souls Remake gra się dużo lepiej, niż w oryginał, a sama gra jest bardziej przystępna - co nie znaczy, że łatwiejsza!

Recenzenci nie widzą większych minusów, może poza tymi, charakterystycznymi dla Demon's Souls wadami. Jest to przede wszystkim pewna monotonia odwiedzanych lokacji - dopiero cykl Dark Souls oferował pod tym względem większą różnorodność. Mimo tego, gra oferuje wspaniałe widoki, a także klimat, który ciężko znaleźć gdzie indziej.

Poniżej pierwsze noty, a naszą recenzję przeczytacie na dniach.

  • Digital Chumps – 9.5/10
  • Game Informer – 9.3/10
  • GameSpot – 9/10
  • Press Start – 9/10
  • ScreenRant – 4.5/5
  • TheGamer – 5/5

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   20:42, 16.11.2020
Ach! Ech!
Trudno, jednak raczej się nie złamię. PS5 za jakieś 3 latka, wątpie czy ogram chociaż połowę interesujących mnie tytułów na ps4, tak jak było z trójeczką. Jednak curentgen jakim jest życie jest dosyć absorbujący, a w grach nie ma opcji easy.
0 kudosamiga   @   12:13, 17.11.2020
Czekam na wersję na Pc, albo nie zagram niestety