Demon's Souls może zadebiutować na PlayStation 4

Remake Demon's Souls dostępny jest obecnie wyłącznie na PlayStation 5, ale jeśli wierzyć plotkom krążącym w sieci, jest spora szansa na to, że w niezbyt odległej przyszłości zadebiutuje on na Play Station 4. Niestety nie jest to nic oficjalnego.

@ 17.06.2021, 19:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Demon's Souls może zadebiutować na PlayStation 4

Demon's Souls zadebiutowało pierwotnie wyłącznie na PlayStation 3, a całkiem niedawno miało też swoją premierę na PlayStation 5 - oczywiście w odpowiednio podrasowanej postaci. Jeśli nie mieliście okazji zagrać na żadnej z wymienionych platform, na pewno ucieszy Was najnowsza ploteczka. Wynika z niej, że wyjątkowe RPG studia From Software może zadebiutować również na PlayStation 4.

Jeśli chodzi o PlayStation 4, mówimy tu o ewentualnym porcie gry studia Bluepoint, które odpowiedzialne było za  Demon's Souls Remake. Za ploteczkę odpowiada kanał PlayStation Game Size na Twitterze, którego zadaniem jest katalogowanie aktualizacji oraz wielkości plików gier PlayStation. To właśnie oni spostrzegli jako pierwsi, że w sklepie PlayStation widnieje wydanie dla PS4.

W tym momencie port nie ma dedykowanej karty w PlayStation Store, co może oznaczać kilka rzeczy. Albo projekt został anulowany, albo był wykorzystywany tylko do wewnętrznego użytku, albo faktycznie wcześniej czy później będziemy mieli okazję w niego zagrać. Biorąc pod uwagę bazę graczy posiadających PS4, ewentualnie przeniesienie Demon's Souls Remake na starszą konsolę Sony byłoby zrozumiałym i logicznym krokiem.

Czekamy oczywiście na więcej konkretów, a gdy takowe się pojawią, nie omieszkamy Was o tym poinformować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):