W Demon's Souls na PS5 grać będziemy z wyższą rozdzielczością albo płynnością

Będziemy mogli wybrać spośród dwóch trybów działania gry.

@ 01.10.2020, 11:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

W Demon's Souls na PS5 grać będziemy z wyższą rozdzielczością albo płynnością

Demon’s Souls dla PlayStation 5, czyli specjalna zbudowana od nowa wersja projektu, zaoferuje poprawioną oprawę wizualną, korzystającą z możliwości nowej platformy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, gracze będą mogli wybierać pomiędzy wyższą rozdzielczością albo wydajnością.

Na stronie PlayStation pojawiła się informacja, z której wynika, że Demon’s Souls na PS5 pozwoli nam przełączać pomiędzy dwoma trybami działania. Jeden to tryb 4K, a drugim jest tryb Wysokiej Wydajności, który sprawi, że wzrośnie liczba generowanych na sekundę klatek.

"Gracze mogą wybierać pomiędzy dwoma trybami graficznymi, podczas zabawy z Demon’s Souls: Tryb 4K (zabawa w rozdzielczości 4K) oraz tryb Wysokiej Liczby Klatek (graj z wyższą płynnością)".

Premiera remaku Demon’s Souls odbędzie się już 12 listopada bieżącego roku (w Polsce 19 listopada), czyli w dniu debiutu PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosguy_fawkes   @   12:11, 01.10.2020
Takie rzeczy już na premierę? Przyznam, że jestem nieco zaskoczony. Fajnie mieć wybór, ale to mi się kojarzy z middlegenami w stylu PS4 Pro, a nie już samym początkiem nowej generacji.
W sumie niedawno było info o 60FPS, ale w 1440p...
0 kudosbalic87   @   09:48, 02.10.2020
Mnie mega pasuje ta opcja wyboru !! "Tak powinno być w każdym banku" Uśmiech