DOOM Eternal - aktualizacja do wersji next-genowych nie ma jeszcze daty premiery

Oznacza to, że na razie w dzieło id Software grać musimy w ramach wstecznej kompatybilności.

@ 10.11.2020, 16:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

DOOM Eternal - aktualizacja do wersji next-genowych nie ma jeszcze daty premiery

DOOM Eternal jest jedną z najlepszych gier bieżącego roku. Shooter firmy Bethesda da się obecnie nabyć na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksa One, a jeśli chodzi o konsole next-genowe, za jakiś czas powinien otrzymać on darmową aktualizację. Niestety nie wiemy kiedy do tego dojdzie.

Na blogu wydawcy pojawił się wpis, w którym czytamy, że wciąż nie została ustalona data premiery next-genowego wariantu DOOM Eternal. Gracze dostaną aktualizację do wersji dla PS5 oraz Xboksa Series X/S, ale w tym momencie firma nie ma jeszcze konkretów.

Aktualizacja, gdy wreszcie zadebiutuje, pozwoli nam podrasować oprawę wizualną zarówno cyfrowej, jak i pudełkowej wersji DOOM Eternal. Jedyne ograniczenie dotyczyć będzie konsol pozbawionych napędów optycznych. W ich przypadku konieczne jest posiadanie cyfrowej wersji gry.

Jeśli rozważacie zakup produkcji, pamiętajcie o naszej recenzji. Osoby, które już mają DOOM Eternal i natrafią na jakikolwiek problem, odsyłamy do naszego poradnika.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?