Spider-Man: Miles Morales x Adidas - w grudniu kupimy specjalną edycję butów Superstar

Co więcej, nie będą one przesadnie drogie.

@ 09.11.2020, 20:06
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, ps5

Spider-Man: Miles Morales x Adidas - w grudniu kupimy specjalną edycję butów Superstar

Ostatnio coraz powszechniejsza staje się współpraca wydawców gier video ze znanymi markami ubrań sportowych. Podczas gdy Ubisoft przygotował z firmą Reebok kolekcję ubrań związanych z Assassin's Creed Valhalla, to Sony postawiło na współpracę z Adidasem, której efektem są buty.

Jest to specjalny model Adidas Superstar, czyli kultowego modelu obuwia dostępnego na rynku od wielu lat. Cenionego przede wszystkim za niezłą wygodę i dużą wytrzymałość. Podobne buty, tylko zbudowane z pikseli, nosi Miles Morales, bohater najnowszej gry z cyklu Spider-Man.

Niedługo będziecie mogli wskoczyć w nie i Wy, wystarczy tylko 4 grudnia odwiedzić oficjalną stronę Adidasa i złożyć zamówienie. A także mieć farta, bo zapewne liczba egzemplarzy będzie mocno limitowana.

Dostępne będą buty w wersji dziecięcej (za 279 zł) i męskiej (za 399 zł). Ceny nie są więc przesadnie wysokie, tym bardziej, że obuwie wykonano ze skóry. Na samym "pantoflu" znajdziemy growe nawiązania - pajęczą sieć na pięcie czy logo PlayStation z przodu, na sznurówce.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:25, 10.11.2020
Faktycznie cena bardzo przystępna jak za markowy gadżet i w sumie bardzo fajnie wyglądają.