WRC 9 w rozdzielczości 4K zaprezentowane na PlayStation 5

Najnowsze wcielenie rajdowej serii - WRC 9 - śmiga po odcinkach specjalnych w rozdzielczości 4K na PlayStation 5.

@ 28.10.2020, 18:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

WRC 9 w rozdzielczości 4K zaprezentowane na PlayStation 5

W sieci opublikowano bardzo ciekawy materiał dotyczący nadchodzących rajdów samochodowych, WRC 9. Grę od ekipy KT Racing będziemy mogli sprawdzić na konsolach nowej generacji, ale na PlayStation 5 możecie ją już teraz zobaczyć w rozdzielczości 4K.

Trzeba przyznać, że rozgrywka robi wrażenie, a całości dopełnia fakt, że tytuł będzie działał w 4K i z 60 klatkami na sekundę. Od lat gracze, szczególnie wyścigowi, zabiegali o taką właśnie jakość. Na przestrzeni generacji nie udało się tego osiągnąć niestety wielu ekipom. Na szczęście nowe platformy będą dysponowały o wiele większą mocą i gwarantowały rozgrywkę na wysokim, potrzebnych do świetnej zabawy, poziomie, co widać na poniższym filmiku.

Dziewiąta odsłona serii będzie rozwijała potencjał rajdów samochodowych i wprowadzi nas w całkowicie licencjonowany sezon. Twórcy twierdzą, że będzie to projekt dla każdego, kto chce poczuć klimat rajdów samochodowych.

WRC 9: The Official Game jest tytułem startowym dla Xboksa Series X, ale również posiadacze PlayStation 5 mogą być pewni, że deweloperzy ze studia KT Racing zdążą dostarczyć im swoje dzieło. WRC 9 pojawi się dokładnie 12 listopada również na PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?