No Man's Sky będzie dostępne na PlayStation 5 i Xboksie Series X/S

No Man's Sky przebyło długą drogę od projektu niedokończonego, do wielkiej kosmicznej przygody.

@ 28.10.2020, 18:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x/s

No Man's Sky będzie dostępne na PlayStation 5 i Xboksie Series X/S

W poście na swojej stronie internetowej deweloper Hello Games ogłosił, że No Man’s Sky będzie dostępne na PlayStation 5 i Xboksie Series X/S w momencie ich premiery. To część aktualizacji 3.10 całej gry. Z tej okazji możesz zobaczyć najnowszy zwiastun.

Gracze, którzy już posiadają grę na Xboksa One lub PS4, będą w stanie bezpłatnie uaktualnić ją do nowej generacji. Dane z zabawy zostaną również przeniesione do nowej wersji. Dodatkowo gra będzie zawierała crossplay na wszystkich platformach. Wersja na PS5 i Xboksa Series X będzie obsługiwać rozdzielczość 4K i 60 FPS, podczas gdy wariant dla Xboksa Series S można dostosować do 30 lub 60 FPS.

W przypadku graczy na PlayStation 5 produkcja będzie obsługiwać PlayStation VR dzięki funkcji wstecznej kompatybilności. Obsługiwane są również haptyczne sprzężenie zwrotne i funkcje dźwięku 3D. Prócz tego czas ładowania będzie około dziesięć razy krótszy niż w przypadku wersji No Man’s Sky z obecnej generacji.

Aktualizacja 3.10 pozwala również graczom konsolowym, zarówno obecnym, jak i nowej generacji, grać w trybie wieloosobowym z maksymalnie 32 osobami. Łatka zawiera też poprawki do aktualnych wersji przedsięwzięcia.

Od premiery w 2016 roku No Man’s Sky nadal otrzymuje nowe, duże aktualizacje zawartości. W zeszłym miesiącu produkcja dostała aktualizację Origins, która zawiera między innymi nowe planety do zbadania.


Sprawdź także:
No Man's Sky

No Man's Sky

Premiera: 12 sierpnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE

No Man's Sky to gra niezależna autorstwa studia Hello Games, twórców serii Joe Danger. Jest to rozbudowana produkcja z otwartym światem, w której możemy przemierzać przes...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?