Call of Duty: Black Ops - Cold War - tryb Zombies Onslaught ekskluzywnie na PS4 i PS5

Pewien tryb nadchodzącego Call of Duty: Black Ops - Cold War, Zombies Onslaught, będzie czasowo ekskluzywny dla PlayStation 4 i PlayStation 5.

@ 26.10.2020, 10:07
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4, ps5

Call of Duty: Black Ops - Cold War - tryb Zombies Onslaught ekskluzywnie na PS4 i PS5

Wraz z kolejną częścią Call of Duty, której akcja osadzona jest w klimatach zimnej wojny, charakterystycznej dla podserii Black Ops, do repertuaru dostępnych trybów wraca również wariant z nieumarłymi! Call of Duty: Black Ops - Cold War przynosi bowiem, oprócz trybu dla pojedynczego oraz wielu graczy, również kooperacyjny wariant z zombiakami - Zombies Onslaught. Tyle że jest on ekskluzywny dla konsol Sony - i to na rok!

Firmy Sony oraz Activision dogadały się w sprawie wyłączności dla pewnego fragmentu zawartości gry Call of Duty: Black Ops - Cold War - trybu Zombies Onslaught. Ten charakterystyczny format, będący niejako wizytówką kolejnych części popularnej marki FPS-ów, dostępny będzie wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5 aż do 1 listopada 2021 roku! Wtedy wygaśnie umowa i wariant rozgrywki trafi też na pozostałe platformy.

W Zombies Onslaught dostajemy nowe mapy, dwuosobową kooperację oraz zadania polegające na walce z nieumarłymi. Call of Duty: Black Ops - Cold War zadebiutować ma 13 listopada - już na wszystkich platformach docelowych, a więc wspomnianych PS4, PS5, XONE, Xbox Series X i S oraz PC-tach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?