Ruszają prace nad Ghost of Tshushima 2?

Sucker Punch poszukuje nowych pracowników.

@ 21.10.2020, 16:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

Ruszają prace nad Ghost of Tshushima 2?

Ciepło przyjęte Ghost of Tshushima doczeka się najprawdopodobniej kontynuacji. Studio Sucker Punch, odpowiedzialne za grę, rozpoczęło bowiem rekrutację pracowników do nowego projektu.

Poszukiwani są m.in. scenarzysta oraz artysta. Nie byłoby w tym może nic zaskakującego, gdyby nie dopisek, w którym dowiadujemy się, że sporym atutem będzie "znajomość i zainteresowanie japońską kulturą oraz obyczajami". Scenarzysta powinien ponadto posiadać wiedzę z zakresu "historii feudalnej Japonii". Możemy więc przypuszczać, że nowi pracownicy będą dłubać przy Ghost of Tshushima 2

Debiutujące w wakacje Ghost of Tshushima okazało się jedną z najciekawszych gier chylącej się ku końcowi generacji. Tytuł zebrał bardzo dobre noty (83 punkty na metacritic.com) i zanotował bardzo dobrą sprzedaż - zaledwie w 2 tygodnie po premierze informowano o prawie 2 mln egzemplarzy sprzedanych za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji. Jeśli chodzi o wydania pudełkowe, to dysponujemy jedynie informacją z pierwszych trzech dni obecności na rynku - mowa tutaj o 2.4 mln kopii. Potwierdzenie kontynuacji wydaje się więc być wyłącznie formalnością.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:46, 21.10.2020
Jeśli pracują nad "kontynuacją" to myślę, że gra będzie po prostu w klimatach japońskich z innym tytułem.