Zwiastun Fallout 4: New Vegas to potencjalna szansa na powrót do kultowego świata

Fallout 4: New Vegas? Dlaczego nie!? Najnowszy zwiastun pokazuje, z jaką produkcją moglibyśmy mieć do czynienia.

@ 21.10.2020, 17:51
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Zwiastun Fallout 4: New Vegas to potencjalna szansa na powrót do kultowego świata

Wydany w dziesiątą rocznicę premiery Fallout: New Vegas zwiastun prezentuje odtworzoną wersję gry, która wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki filmowi przyjrzymy się niektórym wyróżniającym się lokalizacjom na Mojave, zaczynając od Quarry Junction, opuszczonego kamieniołomu górniczego opanowanego przez Deathclaws. Dostajemy również wgląd w początkowe miasto gry, Goodsprings, oraz Vikki and Vance Casino w Primm, miejsce opanowane przez najeźdźców.

Gry z serii Fallout nie byłyby takie same bez szerokiego arsenału broni science fiction, za pomocą którego można wysadzać zmutowane jaszczurki i najeźdźców, a Fallout 4: New Vegas, wygląda na to, będzie eksploatował ten sposób rozgrywki.

Zwiastun przedstawia walkę w niektórych kultowych miejscach za pomocą bardziej rozpoznawalnych broni w grze. Przeróbki pistoletu 10 mm i pistoletu maszynowego 9 mm natychmiast przywołują ich klasyczny styl z oryginalnej gry, a karabin LAER wygląda niczym przed dekadą. Zgodnie z motywem przewodnim, broń z dzikiego zachodu jest nadal obecna w grze. Karabiny dźwigniowe, strzelby i rewolwery są częścią arsenału graczy w Fallout 4: New Vegas.

Prace nad modyfikacją Fallout 4: New Vegas trwają od 2017 roku, a pierwsze zwiastuny pojawiały się w roku 2018. Od tego czasu postępy nad modem są kontynuowane w stałym, choć powolnym tempie. Zespół pracujący nad grą musi równoważyć przebudowę postapokaliptycznego pustkowia Mojave z pracą i życiem codziennym.

Chociaż poniższy zwiastun pokazuje sporo pracy włożonej w modyfikację, wciąż nie wiadomo, kiedy zostanie ona wydana. Aby uważnie śledzić rozwój Fallout 4: New Vegas, możesz odwiedzić stronę modyfikacji - f4nv.com.


Sprawdź także:
Fallout 4

Fallout 4

Premiera: 10 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Fallout 4 to kolejna odsłona uznanej serii gier cRPG. Za produkcję odpowiada ekipa Bethesda Game Studios, znana z takich gier jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy tez Fall...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosGuilder   @   13:14, 22.10.2020
Ja nie chcę Fallout 4: New Vegas, tylko Fallout: New Vegas 2! Dajcie to po prostu Obsidianowi i oni już będą dobrze wiedzieli, co z tym zrobić.
0 kudosluki505   @   14:47, 22.10.2020
Cytat: Guilder
Ja nie chcę Fallout 4: New Vegas, tylko Fallout: New Vegas 2! Dajcie to po prostu Obsidianowi i oni już będą dobrze wiedzieli, co z tym zrobić.

Tak jak The Outer World? No way.
0 kudosGuilder   @   19:09, 22.10.2020
Większość problemów The Outer Worlds wynika z ograniczeń budżetowych. Ostatecznie jest to i tak tytuł lepszy od np. Fallouta 4 - choć siłą rzeczy znacznie mniejszy. Gdyby dostali odpowiednio dużo czasu i kasy, grę zrobiliby przednią, skoro bez tego robią dobre.