Patch 1.6 dla Horizon: Zero Dawn poprawia m.in. HDR

Twórcy obiecują, że Horizon: Zero Dawn działa teraz lepiej i stabilniej.

@ 13.10.2020, 15:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Patch 1.6 dla Horizon: Zero Dawn poprawia m.in. HDR

Horizon: Zero Dawn na PlayStation 4 śmigało wyśmienicie i oferowało ogromną grywalność. Te same pokłady zabawy dało się znaleźć na PC (wymagania), choć niestety stan techniczny portu sprawiał, że gracze z nieco mniejszym entuzjazmem do niego podchodzili.

Studio Guerrilla Games, twórcy Horizon: Zero Dawn, wiedzą na szczęście, że ich ostatnie dzieło wymaga pracy. Właśnie dlatego bezustannie przy nim dłubią, usuwając niedociągnięcia i dodając nowe rozwiązania. Najnowsza aktualizacja, oznaczona numerem 1.6, to sporo nowości.

Patch 1.6 dla Horizon: Zero Dawn wprowadza do gry m.in. zmiany w ramach HDR, a także usuwa problem związany z adaptacyjnym wyświetlaniem klatek. Zlikwidowano również wiele mniejszych i większych niedociągnięć, dzięki czemu projekt działa płynniej i znacznie stabilniej.

Jeśli nie gracie jeszcze w Horizon: Zero Dawn, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Pamiętajcie też o darmowym poradniku dostępnym na naszych łamach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?