Minecraft: Dungeons - funkcja cross-play w listopadzie, nowe dodatki w drodze

Mojang ogłosiło, że cross-play zawita do Minecraft: Dungeons w listopadzie tego roku. Ponadto w późniejszym okresie możemy spodziewać się nowych dodatków do hack & slasha.

@ 05.10.2020, 16:36
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one

Minecraft: Dungeons - funkcja cross-play w listopadzie, nowe dodatki w drodze

Studio Mojang, które jest własnością Microsoftu, ogłosiło podczas specjalnego streama nadchodzące plany dla najnowszej gry z uniwersum Minecrafta, Minecraft: Dungeons. Poinformowano, że oczekiwana przez graczy funkcja cross-play, pozwalająca bawić się razem posiadaczom wszystkich konsol, na które gra wyszła, trafi za darmo w listopadzie! Ponadto zapowiedziano nowe rozszerzenia oferujące dodatkową zawartość.

Minecraft: Dungeons okazało się całkiem ciekawym, choć znacznie uproszczonym względem najlepszych z tego gatunku, hack & slashem w popularnym, klockowym uniwersum. Tytuł zdążył od swojej premiery w maju tego roku otrzymać dwa rozszerzenia oferujące nowe przygody w świeżych lokacjach (tropikalna dżungla i lodowe szczyty gór), a podczas niedawno zakończonej konferencji Minecraft Live ogłoszono nowe "ficzery" do Dungeons.

Przede wszystkim zapowiedziano, że funkcja cross-play trafi do gry w listopadzie. To ważne usprawnienie, ponieważ zaoferuje możliwość wspólnej rozgrywki (Minecraft: Dungeons stawia na czteroosobową kooperację) posiadaczom konsol Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz komputerów osobistych. Jednocześnie zaanonsowano, że w niedalekiej przyszłości produkcja zostanie wzbogacona o nową przepustkę sezonową, w skład której wejdą nowe DLC nie tylko oferujące kolejne lokacje, ale też nowych przeciwników oraz bossów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?