Minecraft Dungeons na pierwszych recenzjach

W sieci pojawiły się pierwsze oceny najnowszego projektu studia Mojang.

@ 22.05.2020, 18:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Minecraft Dungeons na pierwszych recenzjach

Minecraft Dungeons zadebiutuje w sklepach w przyszłym tygodniu. Jeśli na projekt czekacie, zerknijcie na pierwsze noty, jakie pojawiły się w sieci, a także wypatrujcie naszej recenzji, nad którą w pocie czoła pracujemy.

Minecraft Dungeons to swoisty spin-off znanego cyklu, będący reprezentantem gatunku action RPG. Akcję w projekcie obserwujemy za pomocą kamery zawieszonej wysoko ponad biegającymi poniżej bohaterami. Mamy do czynienia z rzutem izometrycznym.

Jeśli chodzi o założenia projektu, jak na action RPG przystało, biegamy, walczymy, zdobywamy wyposażenie i wykonujemy najczęściej dość proste zadania. Minecraft Dungeons przeznaczone jest zarówno dla jednego gracza, jak i szerszego grona, bawiącego się w ramach współpracy.

Istotną rolę w Minecraft Dungeons odgrywa modyfikowanie wyglądu prowadzonych postaci. Zrealizowano je oczywiście za sprawą rozbudowanego systemu gromadzenia wyposażenia, opartego na wybijaniu przeciwników.

Pierwsze noty wyglądają następująco:

  • Destructoid – 8
  • Games Radar – 3.5/5
  • Stevivor – 6.5
  • PC Games N – 7
  • Windows Central – 4.5/5
  • Everyeye.it – 8.5

Premierę Minecraft Dungeons zaplanowano na wtorek 26 maja bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4, Xboksie One oraz Switchu. Tytuł dostępny będzie w ramach Xbox Game Pass.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:29, 23.05.2020
na pierwszy rzut oka wygląda jak diablo z niedopracowana oprawa :]