Minecraft: Dungeons - pierwsze DLC Jungle Awakens w lipcu

Studio Mojang ogłosiło, że Minecraft: Dungeons - Jungle Awakens ukaże się w lipcu. Dodatek zaoferuje tytułową dżunglę, jako nową lokację, oraz trzy misje fabularne.

@ 02.06.2020, 09:43
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one

Minecraft: Dungeons - pierwsze DLC Jungle Awakens w lipcu

Studio Mojang poinformowało w jednym z ostatnich wpisów na oficjalnej stronie głównej całej serii Minecraft, że spin-off wydany kilka dni temu - Minecraft: Dungeons - dostanie niebawem swoje pierwsze DLC! Dodatek zatytułowany Jungle Awakens ukaże się w lipcu i zaoferuje nieco nowości.

Mojang ogłosiło, że dodatek Minecraft: Dungeons - Jungle Awakens ukaże się za miesiąc na wszystkich platformach docelowych - w lipcu. Rozszerzenie wprowadzi wątek fabularny, którego akcja obraca się w okół walki z "tajemniczą siłą" w zupełnie nowej lokacji - tytułowym lesie równikowym. Dodatek zaoferuje trzy nowe misje fabularne oraz wyposażenie tematyczne dla naszych bohaterów (lub bohatera, jeśli gramy samodzielnie).

Minecraft: Dungeons ukazało się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch pod koniec maja, zgarniając całkiem przyzwoite oceny. Również nasza recenzja postawiła nowe dzieło Mojang w pozytywnym świetle, punktując kilka niedoróbek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?