Ghost of Tsushima - kooperacyjny tryb multiplayer w przyszłym tygodniu

Ghost of Tsushima: Legends to kooperacyjny tryb wieloosobowy dedykowany produkcji Sucker Punch, który będzie dostępny w przyszłym tygodniu.

@ 05.10.2020, 20:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Ghost of Tsushima - kooperacyjny tryb multiplayer w przyszłym tygodniu

Ghost of Tsushima otrzyma dużą aktualizację 16 października. Wprowadzi ona do zabawy tryb Legends, jako dodatek do New Game+.

Krótko po premierze Ghost of Tsushima na początku tego roku, Sucker Punch ogłosiło, że planuje wprowadzić nowy tryb zabawy kooperacyjnej o nazwie Legends pod koniec 2020 roku. Po kilku miesiącach ciszy otaczającej multiplayer, studio wreszcie ogłosiło kiedy wypuszczą tę nowość.

Na dzisiejszym blogu PlayStation Sucker Punch i Sony ujawniły, że aktualizacja 1.1 dla Ghost of Tsushima będzie dostępna w piątek 16 października. Łatka oczywiście przyniesie ze sobą głównie tryb Legends, który pozwoli graczom połączyć siły i walczyć wspólnie. Mówi się, że legendy są oparte na mitologii japońskiej i dlatego będą o wiele bardziej magiczne niż to, co można znaleźć w podstawowej grze.

Mówiąc o podstawowej grze, Sucker Punch będzie również wprowadzał szereg nowych dodatków w tym obszarze. Prawdopodobnie największą nową funkcją dla wielu będzie Nowa Gra+, o którą od jakiegoś czasu gracze zabiegali. W trakcie grania w tym trybie będą mogli przenieść wszystkie swoje przedmioty i postępy do nowej gry, ale będą też inne nowe dodatki, takie jak nowy koń i nowe Uroki. A dla łowców trofeów Sucker Punch dodało także nowe trofea, które są bezpośrednio powiązane z NG+.

To tyle z nowości, poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun, może skłoni Was do powrotu do projektu, jeżeli już ją ukończyliście - koniecznie ze znajomymi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?