Minecraft: Dungeons (PC) - okladka

Minecraft: Dungeons (PC)

Premiera:
26 maja 2020
Premiera PL:
26 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Minecraft: Dungeons (PC)
Materdea @ 14:04 21.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Minecraft: Dungeons to spin-off popularnego sandboksa od studia Mojang, który zupełnie zmienia konwencję głównej odsłony serii. Tym razem nie mamy otwartego świata i swobody rozgrywki. Nie budujemy też własnych budynków czy cały światów. Trafiamy do świata fantasy zbudowanego z charakterystycznych bloków i pokonujemy złowrogich przeciwników  w formule slashera.

W Minecraft: Dungeons wcielamy sie w postać jednego z czteroosobowej grupy bohaterów, którzy muszą stawić czoła potężnemu Arcysadnikowi - ten szwarccharakter planuje napaść i splądrować wioskę głównych bohaterów. Naszym zadaniem jest niedopuszczenie do tego i pokrzyżowanie planów łotra.

Rozgrywka w Minecraft: Dungeons została wykonana na modłę cyklu Diablo. Mamy tutaj do czynienia z hack & slashem w najczystszej postaci - akcja ukazana jest w rzucie izometrycznym, a naszym celem jest eliminacja pojawiających się popleczników antagonisty oraz - dzięki temu - dostawanie się do kolejnych etapów. Lokacje są generowane losowo, przez co nigdy nie wiemy, jak będzie wyglądał dany level. Bohatera rozwijamy poprzez lepsze wyposażenie, gdyż nie występuje tutaj ten aspekt RPG-owy, w którym wbijamy wyższe poziomy doświadczenia.

Minecraft: Dungeons oferuje również multiplayer - sieciowy oraz "kanapowy" (split-screen) tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Wymagania: Twórcy gry Minecraft: Dungeons ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Minecraft: Dungeons (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?