Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 z milionem sprzedanych egzemplarzy

Najnowszy skejterski projekt rozchodzi się wyśmienicie.

@ 15.09.2020, 09:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 z milionem sprzedanych egzemplarzy

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 zadebiutowało nieco ponad tydzień temu, a z jego sprzedaży wynika, że gracze potrzebowali tego typu projektu. Zestaw dwóch odświeżonych odsłon cyklu sprzedaje się najszybciej w jego historii.

Activision opublikowało na Twitterze krótką notkę, w której czytamy, że Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 zdobyło istotny kamień milowy. Produkcja rozeszła się już w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy i, co ważniejsze, zrobiła to w czasie krótszym niż jakakolwiek wcześniejsza odsłona serii.

Co oznacza dla nas popularność Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2? Ano to, że wydawca może zdecydować się na opracowanie kontynuacji. Mimo że takowe powstały wcześniej, żadna nie była w stanie dorównać dwóm pierwszym częścią, bo deweloperzy zawsze "kombinowali". Tym razem podejdą może do sytuacji w sposób klasyczny.

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. W przypadku wydania dla PC, znajdziecie je tylko w sklepie Epic.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?