IKEA rozpoczyna współpracę z firmą ASUS; będą gamingowe meble

Jej rezultatem będą meble przeznaczone stricte dla graczy.

@ 15.09.2020, 09:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

IKEA rozpoczyna współpracę z firmą ASUS; będą gamingowe meble

Znana sieć sklepów, IKEA, nawiązała współpracę z jednym z największych producentów sprzętu komputerowego, firmą ASUS. Efektem tejże kolaboracji będą specjalne meble dedykowane fanom wirtualnej rozrywki. Mają być one "przystępne cenowo" i "wyjątkowe".

"Łącząc siły z ROG, IKEA chce połączyć swoją wiedzę na temat mebli z ekspertyzą ROG w tworzeniu wyjątkowych doznań w grach", czytamy w informacji prasowej.

Konkretów oczywiście brak, ale pewne jest, że wybór mebli będzie szeroki. Będą one też przystępne cenowo i modułowe, co pozwoli zestawiać różne meble i tworzyć całe aranżacje. Spodziewamy się oczywiście biurek, krzeseł, może jakiś sof oraz regałów. W sumie mamy dostać około 30 produktów.

"Gracze zawsze marzyli o doskonałym miejscu do gamingu, które jest komfortowo funkcjonalne, a jednocześnie pozwala na wkroczenie do świata gier", wyjaśnia generalny manager Asus Gaming Gear, Kris Huang.

"Razem z IKEA, jako ekspertem w meblowaniu, mamy wizję współpracy, która stworzy synergię zachęcającą graczy do budowania przestrzeni gamingowych, o których zawsze marzyli, w swoich domach".

Pierwsze meble trafią do sprzedaży w lutym 2021 roku, choć tylko w Chinach. W pozostałych regionach świata znajdziemy je w październiku 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?