Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PC) - okladka

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PC)

Premiera:
04 września 2020
Premiera PL:
04 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PC)
Materdea @ 21:58 19.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 to remake popularnej niegdyś serii zręcznościowych gier poświęconych tematowi jazdy na deskorolce. Pakiet zawiera przebudowane od góry do dołu dwie pierwsze odsłony cyklu, za projekt odpowiedzialne jest studio Vicarious Visions, które zrealizowało w zeszłym roku Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 oferuje wszystkie lokacje znane z oryginalnych odsłon, które zyskały nie tylko nową świeżość za sprawą tekstur wyższej rozdzielczości, lepszego oświetlenia czy też zupełnie nowego silnika grafiki, ale także bardziej współczesny sznyt. Choć rozgrywka nie zmieniła swoich założeń - nadal chodzi o jak najlepszy wynik punktowy na mapie, a także po prostu o zabawę - to dzięki lepszej technologii gameplay jest o wiele bardziej współczesny i oferujący nieco więcej od klasycznego modelu zabawy z okresu, kiedy gry sygnowane nazwiskiem znanego skatera święciły tryumfy.

W Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 wróciły zarówno levele jak i oryginalna muzyka (ze wszystkimi licencjami), a także tryby Create-A-Park oraz Create-A-Skater. Create-A-Park zawiera nowe modele tras i więcej możliwości modyfikacji. Każda z lokacji ponadto jest urozmaicona dodatkowymi wyzwaniami. W grze dostępny jest tryb multiplayer.

Wymagania: Twórcy gry Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Screeny z Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):