Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 trafią na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch

Firma Activision zapowiedziała przeniesienie swojego zeszłorocznego hit Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 na konsole nowej generacji - PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Te wydania zadebiutują 26 marca. Dzieło ukaże się również na Nintendo Switch, jednak nie poznaliśmy dokładnego terminu premiery.

@ 25.02.2021, 18:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
switch, ps5, xbox x/s

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 trafią na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch

Firma Activision zapowiedziała, że zeszłoroczny hit i jeden z lepszych remake'ów wydanych do tej pory na rynku, Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2, pojawi się także w osobnych wersjach na konsolach Xbox Series X|S oraz PlayStation 5 - już 26 marca. W późniejszym terminie dzieło zadebiutuje także na Nintendo Switch.

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 w edycjach na PS5 i Xbox Series X będzie działało w rozdzielczości 4K przy jednoczesnej płynności na poziomie 60 klatek na sekundę oraz możliwości wyboru 120 fpsów i rozdziałki rzędu 1080p (Xbox Series S dostanie 1440p i 60 fpsów). Poza usprawnieniami w warstwie wizualnej, w nowych edycjach sytuacja pod względem rozgrywki oraz zawartości pozostanie ta sama. Premiera odbędzie się dokładnie 26 marca tego roku!

Trochę inaczej będzie w przypadku Nintendo Switch. Nie poznaliśmy technicznych szczegółów na temat działania Tony'ego Hawka na tej platformie, jednak możemy domniemywać, że standardem będzie nieco niższa rozdzielczość i płynność. Data wydania tej edycji również jest nieznana - jedyną informacją podaną przez Activision jest "później w 2021 roku".

Co ciekawe, ulepszenie wersji z konsol ósmej generacji, czyli PlayStation 4 i Xbox One, nie będzie takie proste. Przede wszystkim upgrade będzie darmowy tylko dla posiadaczy edycji Deluxe. Jeśli mamy standardowe wydanie cyfrowe, nowa wersja będzie kosztować nas symboliczne 10 dolarów / euro. Co ciekawe w przypadku fizycznego wydania Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 na PlayStation 4, ten upgrade również będzie darmowy - co jeszcze ciekawsze, "ficzer" nie tyczy się Xboksa One.

Zapowiedzi towarzyszył specjalny zwiastun z elementami rozgrywki z konsol nowej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?